אילו כלי עבודה נצטרך על מנת לתחזק את הבניין שלנו באופן שוטף?

אם אתם מתגוררים או עובדים בבניין, אתם בוודאי מודעים לכמות עבודות התחזוקה הנדרשות בכל חלקי הבניין. לא מדובר במעלית או חדר המדרגות בלבד, אלא בתשומת הלב והטיפוח הקבועים גם לחזית המבנה ושטחיו החיצוניים, ללובי, למסדרונות, למערכת החשמל, ההשקיה, פינוי הפסולת, דלתות היציאה מהמבנה, החניון ועוד. אז אילו כלי עבודה מוכרחים להיות בנמצא לתחזוקת הבניין?

כל בניין חולם להיות ייצוגי, מטופח ונעים לדייריו. אלו שדואגים להזמין אחזקת מבנים ובניינים נהנים משירות תחזוקה הולם ושוטף לכל צורך, כולל ניקיון קבוע ומערך תיקונים מסודר ומהיר במידת הצורך. ועם זאת, כאשר התקציב איננו מספיק והדיירים רוצים לתחזק לבד, עליהם לרכוש מספר סוגי כלים שיאפשרו להם לשמור על המקום היטב.

כלי עבודה רלוונטיים לתחזוקת בניינים

  • ציוד ניקיון – בין המטאטאים, המגבים והסמרטוטים, חשוב לכלול גם נוזל רצפות ריחני, ציוד ניקיון המותאם למשטחים שונים כמו עץ או זכוכית, מחבט ריפודים, שואב אבק, אקונומיקה לחיטוי ידיות, מעקות וכפתורים.
  • ארגז כלי עבודה – חשוב שהיה בבניין ארגז כלים שישרת כל מצב של תיקונים קטנים ומהירים, ללא צורך בהזמנת בעלי מקצוע. מברגים, פטישונים, מסמרים, צבתות ודיבלים הם חלק מציוד החובה בבניין וכדאי לאחסן אותם במקום נגיש.
  • אמצעים לשיפור הנראות – בביצוע אחזקת מבנים ובניינים, חשוב שיהיו בנמצא אביזרים חיוניים כמו מברשות צבע ורולרים, אדניות ספייר לעציצים, נורות להחלפה וכל אמצעי נוסף שיאפשר לאחראי התחזוקה של המבנה לטפל בכל בעייה או ליקוי באופן מיידי.
  • תכשירי ריסוס, ניקוז וסתימת חורים – חשוב שהבניין יחזיק מספר חומרים בסיסיים שיאפשרו להתמודד עם ליקויים ובעיות כמו חרקים, פתיחת סתימות בפתחי הניקוזים בבתים ואמצעי מילוי וסתימת חורים וחריצים בקירות, הפנלים והמרצפות.

כלי עבודה בשימוש בעלי המקצוע

זה כלל לא משנה אם אתם שוכרים את שירותיה של חברת אחזקת מבנים או שמבצעים בעצמכם חלק מעבודות התחזוקה, עליכם לוודא שלרשותכם אנשי מקצוע טובים ואמינים עם ידע וניסיון ברמה גבוהה ובעיקר עם כלי עבודה מקצועיים. אנשי המקצוע הללו עושים שימוש בכלי עבודה מקצועיים ומתקדמים כמו שחברת בר גל מציעה כמו מקדחות, מסורים, מערכות איטום, כלים להרמת מרצפות או קילוף הטיח ועוד. וודאו שהאנשים שפועלים עבורכם יהפכו את השהות בבניין לנעימה יותר ולא ידאגו רק לסמן “וי” על העבודה השוטפת. כמו כן, בדקו שכל מטלות התחזוקה השוטפת מתבצעות כסדרן, משאיבת השטיחים בלובי ועד ריקון הפחים ושחומרי הניקיון או ההדברה בשימוש הינם ידידותיים לאדם והסביבה.

מחרטות - בר את גל בע"מ

חברתנו משווקת מוצרים רבים ומגוונים בתחום כלי העבודה כגון:

אצלנו ב- חברת בר את גל תוכלו למצוא את כל סוגי המחרטות: מחרטה אוניברסלית, מחרטה מיני, מחרטה מיקרו, מחרטה כרסומת ועוד... לכל סוגי העבודה ותעניק עבורכם את השירות הטוב ביותר.

אודותינו

כלי עבודה חשמליים, ידניים ופניאומטיים, מחרטות וציוד טכני .החברה האם, אחים ברדוגו בע"מ,
מספקת שירות תיקונים מקצועי לכל כלי העבודה החשמליים וכלי הבית החשמליים.