מכונת הברגות רוטנברגר

מכונת הברגות - בר גל כלי עבודה

אינסטלטורים רבים משתמשים במכונת הברגות כדי להתאים את חיבור חלקי הצנרת בהברגה אטומה ומדויקת. יצרני מכונות ההברגה רבים ומגוונים וישנם כמובן גם המובילים. מכונת הברגות רוטנברגר היא אחת המוכרות בשוק. אם גם אתם מחפשים מכונת הברגה, איך תעשו את הבחירה המתאימה ביותר עבורכם?

בין אם אתם אינסטלטורים העוסקים בצמרת ביתית ובין אם אתם עוסקים בצנרת לספרינקלרים אתם רוצים להשתמש בציוד בעל תקן, איכותי שיחזיק לכם לאורך שנים. מכונות הברגה הן מבין כלל המכשירים להם אתם זקוקים כדי לבצע את עבודתכם. בחירה של אחת טובה ואיכותית תעניק לכם עבודה מסודרת ונקייה ללא בעיות וטיפול בתקלות רבות.

איך לבחור מכונת הברגות?

בגלל ההוצאה לרכישת מכות הברגות איכותית הינו כמעט חד פעמי והמכונה מיועדת לשמש אתכם שנים ארוכות מומלץ לבדוק כמה פרמטרים לפני הרכישה.

  • מה הקוטר שניתן לעבוד עם אותה המכונה.
  • מה משקל המכונה.
  • מה רמת הניידות שלה.
  • גובה בטיחות המכונה.
  • מה תדירות התחזוקה ומה בדיוק זה כולל.
  • כמה המכונה מרעישה.
  • המכונה מגיעה עם מעמד או שצריך לרכוש מעמד בנפרד.
  • האם היא עמידה בפני קורוזיה.

אלו הפרמטרים העיקריים כמובן שהמחירים למכונת הברגות משתנים בהתאם למותג, ולאחריות היצרן וכן הלאה.

מכונת הברגות ידנית או חשמלית?

בעלי מקצוע רבים מתלבטים בין מכונה ידנית או חשמלית, לרוב לאותו יצרן יש את שתי החלופות וניתן לבחור בין השתיים אך חשוב לבחור במכונה שתספק לכם את סביבת העבודה האולטימטיבי ביותר עבורכם.

מכונת הברגה ידנית מאפשרת לכם לבצע את פעולת החריטה של חריצי ההברגה על ידי סיבוב החותך באופן ידני, עליכם לקבע את הצינור ובתנועה סיבובית ליצור את ההברגה בהתאם. מכונת הברגה חשמלית מאפשרת לכם לבצע את אותן חריצי ההברגה רק שכאן החלק שיוצר את החריצים מסתובב וכך אתם חוסכים עבודה פיסית עבורכם.

בר גל חברה המייבאת מכונות הברגה מיצרנים שונים, בעלי ניסיון רב בתחום, מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר כדי להתאים עבורכם מכונת הברגה רוטברגר או כל מותג אחר בהתאמה לצרכים שלכם. השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

מחרטות - בר את גל בע"מ

חברתנו משווקת מוצרים רבים ומגוונים בתחום כלי העבודה כגון:

אצלנו ב- חברת בר את גל תוכלו למצוא את כל סוגי המחרטות: מחרטה אוניברסלית, מחרטה מיני, מחרטה מיקרו, מחרטה כרסומת ועוד... לכל סוגי העבודה ותעניק עבורכם את השירות הטוב ביותר.

אודותינו

כלי עבודה חשמליים, ידניים ופניאומטיים, מחרטות וציוד טכני .החברה האם, אחים ברדוגו בע"מ,
מספקת שירות תיקונים מקצועי לכל כלי העבודה החשמליים וכלי הבית החשמליים.

Call Now Button