מלטשת קירות גבס לגימור מושלם

מלטשת קירות גבס - בר גל כלי עבודה

כל איש מקצוע טוב חושב איך הוא יוכל ליעל את עבודתו, להביא למוצר הטוב ביותר ויקל על עבודתו ויחסוך לו בזמן. מלטשת קירות גבס למשל היא אחד מכלי העבודה שמיעלים את עבודתם של אנשי גבס מקצועיים, אנשי תחזוקה רבים ואנשי שיפוץ מקצועיים.

למה צריך מלטשת גבס?

אם פעם רצית להחליק קיר, הייתה קונה נייר ליטוש ומתחיל לשפשף את הקיר. התהליך הארוך והלא נעים היה מעייף בשלב מוקדם מאוד, מצריך הספקות מדי פעם כדי לשחרר את היד וזה היה נמשך שעות רבות. היום עם הטכנולוגיה המתקדמת, ניתן למצוא גם מלטשות לכל חומר אפשרי מהירות סיבוב משתנה וכדומה וגם ניתן להתאים את סוג הליטוש לפי אגרסיביות הנייר בהתאמה למשטח אותו אתה מלטש. יצרני המלטשות הביאו תחרות בין החברות וישנו היום מבחר רחב של מלטשות מסוגים שונים.

סוגי המלטשות ואיך לבחור ביניהן

ניתן למצוא בשוק מלטשת קירות גבס עם ידית באורך מטר וחצי לערך, מאפשרת להגיע ללא סולם לגובה רב גם אם התקרה גבוהה, נוחה לשימוש וקלת משקל בנוסף ישנה מלטשת קצרה שבעצם מוט האחיזה שלה קצר יותר והיא מתאימה לעבודות נקודתיות ולשימוש הסולם כמובן במקרה של גובה.

אם בעבר המלטשות היו משאירות אבק רב מסביב ותחושת מחנק לעובדים במלאכה, היום ניתן למצוא את המלטשות עם חיבור לשואב אבק מה שמאפשר לכם לעשות את העבודה בצורה נקייה ומקצועית.

אביזרים נלווים למלטשת

כדי לעבוד עם המלטשת בצורה טובה ראשית מומלץ לבחור במלטשת קירות גבס עם שואב אבק. בנוסף, עליכם להצטייד בניירות ליטוש לפי החספוס הנדרש להחלקת הקיר בצורה האולטימטיבית ביותר.

איך תדעו שקניתם נכון?

אנחנו חברת בר את גל בע"מ צברנו ניסיון של שנים עם בעלי מקצוע שונים בענף הבנייה. מומלץ לרכוש מלטשת קירות גבס ממומחים שנותנים לכם שקט נפשי וביטחון לקנייה איכותית וטובה במחיר הוגן. אנחנו מזמינים אתם לצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם על מנת לייעץ ולהתאים לכם את המלטשת קירות גבס הטובה ביותר עבורכם.

מחרטות - בר את גל בע"מ

חברתנו משווקת מוצרים רבים ומגוונים בתחום כלי העבודה כגון:

אצלנו ב- חברת בר את גל תוכלו למצוא את כל סוגי המחרטות: מחרטה אוניברסלית, מחרטה מיני, מחרטה מיקרו, מחרטה כרסומת ועוד... לכל סוגי העבודה ותעניק עבורכם את השירות הטוב ביותר.

אודותינו

כלי עבודה חשמליים, ידניים ופניאומטיים, מחרטות וציוד טכני .החברה האם, אחים ברדוגו בע"מ,
מספקת שירות תיקונים מקצועי לכל כלי העבודה החשמליים וכלי הבית החשמליים.

Call Now Button