מסורי שולחן

מסורי שולחן - בר גל כלי עבודה

בין אם אתם נגרים מקצועיים או אנשים החובבים נגרות ומכינים בעיקר דברים לבית ולגינה שלכם, מסורי שולחן יכולים מאוד לעזור לכם בעבודה זו. כמובן שמסורי שולחן ברמת איכות מסוימת כבר מתאימים לעבודה בנגריות ובבתי מלאכה להכנת ריהוט מעץ אולם מי שמכין מפעם לפעם דברים מעץ באופן עצמאי, גם אם אינו מקצועי, טוב שירכוש מסור חשמלי איכותי לבית. מסור זה חזק ויציב יותר ממסור חשמלי ידני ולכן גם מספק תוצאות מדויקות יותר. כמו כן למסורים שולחניים יש יכולות נוספות.

ההבדל בין מסורי שולחן למסור רגיל?

מסור חשמלי יהיה שימושי במקרים רבים ולכן מומלץ להשקיע כמה מאות שקלים ולרכוש לביתכם גם מסור חשמלי. מלבד המסור החשמלי הרגיל כדאי לעתים לרכוש מסור שולחני מקצועי. מתי נרכוש מסור כזה? כאשר אנו יודעים שיהיה בו שימוש כמובן. אם אחת לכמה שנים אתם מחליטים שבה לכם לבנות משהו אז אתם לא צריכים מסורי שולחן כלל אולם במידה ואתם מוצאים את עצמכם לעתים קרובות אוהבים לקנות חתיכות עץ ולהכין כל מיני דברים לבית ולגינה או אפילו מתכננים לייצר רהיטים כדי למכור אותם ולהרוויח כסף – אז מסור שולחני יהיה בגדר חובה. מסור שולחני כולל גם אפשרויות חיתוך בזווית, לרוב גם כולל לייזר שילווה אתכם בחיתוך לוודא שהחיתוך מתבצע בצורה ישרה ומדויקת יותר. כמו כן מסור חשמלי יושב חזק וטוב יותר על השולחן ואופן הפעולה שלו היא יותר חזקה כך שהחיתוך מתבצע במהירות ובצורה מדויקת להפליא. ניתן אף לחתוך 2-3 קרשים ביחד אחד על השני ולחסוך זמן עבודה יקר.

מה צריך לבדוק לפני רכישת מסור שולחני?

כאשר אתם בוחנים מסורי שולחן אתם צריכים לקחת בחשבון שמסור מקצועי לבית עולה בין 2000 ל-3500 שח בממוצע. טוב לרכוש מסור גדול וכבד אולם אתם צריכים להתחשב גם במקום שיש לכם לאחסן את המסור. בדקו את האפשרויות השונות של השולחן: האם הוא כולל סטנד, את זוויות החיתוך, האם יש לייזר המלווה את החיתוך? האם נוח לנייד אותו ממקום למקום? האם יש יכולת לקבע אותו בצורה יציבה לשולחן ועוד.

למידע נוסף והתייעצות אתם יותר ממוזמנים להתקשר לבר גל כלי עבודה בטלפון 03-6883666 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם. או היכנסו לחנות שלנו לבחור מן ההיצע הרחב הקיים.

מחרטות - בר את גל בע"מ

חברתנו משווקת מוצרים רבים ומגוונים בתחום כלי העבודה כגון:

אצלנו ב- חברת בר את גל תוכלו למצוא את כל סוגי המחרטות: מחרטה אוניברסלית, מחרטה מיני, מחרטה מיקרו, מחרטה כרסומת ועוד... לכל סוגי העבודה ותעניק עבורכם את השירות הטוב ביותר.

אודותינו

כלי עבודה חשמליים, ידניים ופניאומטיים, מחרטות וציוד טכני .החברה האם, אחים ברדוגו בע"מ,
מספקת שירות תיקונים מקצועי לכל כלי העבודה החשמליים וכלי הבית החשמליים.