מקדחות עמוד

אחד מכלי העבודה הפופולריים ביותר בכל מפעל ובית מלאכה כיום הוא מקדחת עמוד. מלבד השימוש במקדחות רגילות אותן מחברים לחשמל, מחזיקים אותן ידנית ולוחצים על הכפתור כדי לקדוח בחומר מסוים, מקדחות עמוד יהיו מקדחות סטטיות יציבות וחזקות שיבצעו חורים מדויקים גם בחומרים קשיחים יותר כמו מתכנות שונות, ברזל, ויש המשתמשים בהן גם לחיתוכים מדויקים בעץ אם כי חומר גלם זה פחות בעייתי לקידוח ידני. לאורך ההיסטוריה השימוש במנגנון הקדיחה היה באמצעות מכונות המבוססות על סיבוב ידית ארכובה מובנית שמסובבים אותה ידנית ויוצרים לחץ על החומר כדי לחורר אותו. בסוף המאה ה19 המציאו את המקדחה החשמלית הראשונה ושנת 1917 כבר הומצא הפטנט הקיים עד היום של הפעלת המקדחה באמצעות לחצן הנמצא בידית המחזיקה את המקדח. לאורך השנים פותחו כלי קידוח נוספים בצורות שונות וסגנונות שונים כדי למקסם את אפשרויות העבודה וכך הומצאה גם מקדחת העמוד.

איך עובדת מקדחת עמוד?

ראש המקדח יושב על עמוד סטטי וכבד שלא זז. על העמוד מובנה גם משטח תחתון עליו ממקמים את חומר הגלם ומחזקים אותו באמצעות מלחציים. בעזרת ידית ארכובה המורכבת על חלקו העליון של המקדחה ניתן להוריד ידנית ולמקם את המקדח על הנקודה שאנו רוצים לחתוך. המבנה האנכי היציב של המקדח והעמוד מאפשרים חיתוך מדויק ללא תלות ביד אדם האוחזת במקדחה. כעת מפעילים את המקדח ומבצעים את פעולת הקידוח ואז מרימים שוב את המקדח, מוציאים את חומר הגלם ועוד. ניתן כמובן גם בדגמים מסוימים להגדיר את מהירות הסיבוב של המקדח, את עומק הקידוח המבוקש ועוד. חלק מהמקדחות ניתן לחבר למערכת חיצונית המזרימה שמן ו/או נוזל קירור לשמירה על המקדח או מערכת לשאיבת השבבים המתעופפים מהקידוח.

כמה עולות מקדמות עמוד?

מקדחות עמוד בדרך כלל לא נרכשות לשימוש ביתי אלא למפעלים ובתי מלאכה שונים, מעבדות ועוד. כמובן שגם שם מדובר בעסק לכל דבר ולכן עלות המוצר הנה חשובה אך יש פרמטרים נוספים המשנים את המחיר מלבד השוואת מחירים בין חברות שונות והם עוצמת הקידוח, אפשרויות החלפת ראש המקדח, יציבות המקדחה, מערכות נוספות המגיעות עם המקדח ועוד. המחיר של מקדחות עמוד עשוי להשתנות בין 600 שקל ל4,000 שקל. היכנסו לעמוד מקדחות עמוד בחנות בר גל כאן או צרו עימנו קשר למידע נוסף בטלפון מספר
03-6883666

מחרטות - בר את גל בע"מ

חברתנו משווקת מוצרים רבים ומגוונים בתחום כלי העבודה כגון:

אצלנו ב- חברת בר את גל תוכלו למצוא את כל סוגי המחרטות: מחרטה אוניברסלית, מחרטה מיני, מחרטה מיקרו, מחרטה כרסומת ועוד... לכל סוגי העבודה ותעניק עבורכם את השירות הטוב ביותר.

אודותינו

כלי עבודה חשמליים, ידניים ופניאומטיים, מחרטות וציוד טכני .החברה האם, אחים ברדוגו בע"מ,
מספקת שירות תיקונים מקצועי לכל כלי העבודה החשמליים וכלי הבית החשמליים.

Call Now Button